Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

LiuGong-Dressta

LIUGONG DRESSTA MACHINERY

SPRZEDAŻ | REMONT | SERWIS

Nasza firma HYDROSPRZĘT KUKLA SPÓŁKA JAWNA jest autoryzowanym dystrybutorem LiuGong Dressta Machinery, producenta potężnych maszyn do najcięższych zastosowań, koparek gąsienicowych, ładowarek kołowych, spycharek oraz układarek rur do przesyłu gazu i ropy naftowej. Oferujemy całkowicie nowe, używane bądź odbudowane maszyny budowlane. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie również oryginalne części zamienne do maszyn LiuGong Dressta Machinery.

Maszyny budowlane

Posiadamy w sprzedaży nowe, używane, bądź po odbudowie: koparki gąsienicowe, ładowarki, spycharki gąsienicowe oraz układarki do rur…

Części zamienne

W firmie HYDROSPRZĘT dokonacie zakupu tylko oryginalnych części zamiennych LiuGong Dressta Machinery…

liugong-dressta-machinery-maszyny-części zamienne

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ

Dressta jest firmą z bogatymi tradycjami i jest obecnie globalnym producentem ciężkiego sprzętu budowlanego, znanym z tworzenia trwałych, potężnych maszyn do najcięższych zastosowań – od ładowarek kopalnianych i spycharek do użytku na składowiskach do układarek rur do przesyłu gazu i ropy naftowej. Każde z ich urządzeń jest efektem pracy doświadczonych inżynierów w fabryce w Stalowej Woli – w mieście, którego nazwa doskonale oddaje ogrom zaangażowania całego zespołu.

 

POSTAW NA NAS


W roku 2012, Dressta została kupiona przez LiuGong Machinery i zmieniła swoją nazwę na LiuGong Dressta Machinery. Poprzez otworzenie przed nImi rynku chińskiego i znaczny zastrzyk pieniędzy, przejęcie zapewniło wzrost wielkości produkcji i jej wydajności – stanowiło to początek nowego rozdziału w historii firmy. Od tego czasu, Dressta rozszerzyła swoją działalność dystrybucyjną na obszar Europy, Azji i krajów Pacyfiku, Bliskiego Wschodu i Afryki, Ameryki Północnej i Ameryki Łacińskiej przy jednoczesnym zapewnieniu bezkonkurencyjnych usług technicznych oraz wiedzy na temat wszystkich naszych maszyn.

Pracujemy dla was!

Najwyższa jakość


liugong-dressta-informacje-części zamienne-hydrosprzęt
spycharka-dressta-hydrosprzęt-części zamienne

Jesteśmy dla was!

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

Group 926

NUMER TEL.

+48 508 144 022

Jesteśmy dla was!

Specjalista ds. sprzedaży maszyn

Group 926

NUMER TEL.

+48 602 447 753

pl_PLPolish