Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Naprawa silników spalinowych

Our Satisfied Clients
Our Satisfied Clients
remonty silników maszyn budowlanych
HYDROSPRZĘT

NAPRAWA SILNIKÓW SPALINOWYCH

Naprawa silników spalinowych – Silnikownia to miejsce w którym zajmujemy się diagnostyką, naprawą i regeneracją silników spalinowych wiodących producentów takich jak CUMMINS, DEUTZ, CATERPILAR, VOLVO, LIEBHERR, IVECO, YANMAR czy KUBOTA. Wieloletnie doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych mechaników pozwala nam regenerować zaawansowane konstrukcje przywracając im pełną funkcjonalność i fabryczne parametry. Podczas każdego procesu naprawy kładziemy bardzo duży nacisk na diagnostykę i weryfikacje stanu technicznego silników. Wszystkie wykonywane przez nas naprawy opierają się na stosowaniu oryginalnych części zamiennych i podzespołów. To wszystko przekłada się na jakość oraz terminowość wykonywanych usług.

otomoto

NAPRAWA

W naszym dziale posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne do kompleksowej naprawy całych silników lub pojedynczych podzespołów takich jak: Głowice cylindrowe, sprężarki powietrza, pompy wody, wtryskiwacze paliwa, rozruszniki, alternatory, układy zasilania, turbosprężarki, regeneracja zespołów korbowo tłokowych. Korzystamy z usług wieloletnich sprawdzonych dostawców co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pozwala nam udzielać gwarancji na udzielone naprawy identycznej z fabryczną.

REGENERACJA

Zakres usług związanych z regeneracją silnika jest bardzo zróżnicowany i zależy od kondycji, w jakiej silnik trafił do naprawy. W zależności od stanu silnika możemy wykonać usługę całkowitej regeneracji (remontu generalnego) lub regeneracji częściowej, w ramach której naprawie poddajemy tylko zużyte elementy. Działamy kompleksowo, co przekłada się na szerokie spektrum realizowanych usług, zarówno w zakresie regeneracji silników, jak i gruntownych napraw głowic.

SERWIS

Naprawy silników w Hydrosprzęt to gwarancja szybkości oraz najwyższej jakości usług. Wykwalifikowany personel i autorskie rozwiązania pozwalają nam udzielać gwarancji równoważnej z fabryczną. Zachęcam do odwiedzenia jednego z naszych oddziałów oraz do kontaktu z działem handlowym. Zapraszamy do kontaktu, przyjedź do nas i zobacz jak zajmujemy się naprawami i regeneracjami silników spalinowych.

NAPRAWA SILNIKÓW SPALINOWYCH

.


naprawa silników spalinowych

NAPRAWA SILNIKÓW

Wszystkie naprawiane przez nas silniki przechodzą kilkugodzinne próby obciążeniowe. Specjalnie do tych celów zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stanowisko testowe, które dzięki autorskim rozwiązaniom umożliwia stałą kontrolę parametrów pracy silnika. Za każdym razem badamy ciśnienie oleju, ciśnienie doładowania, obroty silnika, temperatury  płynów, oleju powietrza, paliwa oraz poziom ładowania akumulatora. Stanowisko to kompatybilne jest z większością silników bez ograniczeń dotyczących mocy,  a przeprowadzone na nim próby dają nam pewność iż przekazany po naprawie użytkownikowi podzespół jest w pełni sprawny i w odpowiedni sposób użytkowany posłuży wiele lat.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Szczycimy się szybką, niezawodną i pomocną obsługą

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ LUB NAPISZ ANDRZEJ.JUSZKIEWICZ@HYDROSPRZET.PL | +48 509 667 449

pl_PLPolish