Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Serwis Dressta

SERWIS DRESSTA

SERWIS DRESSTA

Nasza firma HYDROSPRZĘT KUKLA SPÓŁKA JAWNA jest autoryzowanym dystrybutorem LiuGong Dressta Machinery, producenta potężnych maszyn do najcięższych zastosowań, koparek gąsienicowych, ładowarek kołowych, spycharek oraz układarek rur do przesyłu gazu i ropy naftowej. Zajmujemy się serwisem wszystkich maszyn DRESSTA, od spycharek gąsienicowych po koparko-ładowarki. Awarie nigdy nie są przyjemne. W takich sytuacjach potrzebujesz szybkiego i niezawodnego wsparcia, które może dotrzeć do Ciebie na miejsce i przywrócić maszynie funkcjonalność.

serwis dressta

SERWIS

DRESSTA


Jesteśmy dla was!

SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH DRESSTA

Dressta jest firmą z bogatymi tradycjami i jest obecnie globalnym producentem ciężkiego sprzętu budowlanego, znanym z tworzenia trwałych, potężnych maszyn do najcięższych zastosowań – od ładowarek kopalnianych i spycharek do użytku na składowiskach do układarek rur do przesyłu gazu i ropy naftowej.

Każde z urządzeń jest efektem pracy doświadczonych inżynierów w fabryce w Stalowej Woli – w mieście, którego nazwa doskonale oddaje ogrom zaangażowania całego zespołu. Z tego zakładu, fachowo wykonane maszyny są dostarczane klientom za pośrednictwem sieci regionalnych dystrybutorów, którzy zapewniają klientom szybką i łatwą komunikację z zespołem ds. sprzedaży oraz zespołem technicznym.

serwis dressta

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem prawdziwych i autentycznych ludzi, którzy są dumni z naszej pracy. Mamy niezachwiane zaufanie do naszej wiedzy, doświadczenia i szerokiego zakresu umiejętności.

JAKOŚĆ

Nasza działalność koncentruje się na bezpieczeństwie, jakości i obsłudze klienta. Zapewniamy przejrzystość wszystkich naszych usług. Zapewniamy regularne aktualizacje postępu w zakresie sprzętu, które można w każdej chwili sprawdzić w naszych zakładach.

SERWIS

Specjalizujący się w serwisowaniu, naprawach i wsparciu technicznym wszystkich ciężkich maszyn, nasz wykwalifikowany zespół specjalistów może zapewnić mobilną pomoc lub wiedzę warsztatową.

pl_PLPolish