Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

O nas

naprawa-maszyn-budowlanych-hydrosprzęt

Jesteśmy firmą dla was!

Firma Hydrosprzęt Kukla Sp. j. od ponad 25 lat specjalizuje się w sprzedaży, odbudowie i serwisowaniu maszyn budowlanych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem trzech producentów o globalnym zasięgu sprzedaży. Liugong Dressta Machinery - producent maszyn do najcięższych zastosowań: koparek, ładowarek, spycharek oraz układarek rur do przesyłu gazu i ropy naftowej. Cummins Ltd - producent silników wysokoprężnych dostarczających układy napędowe dla przemysłu samochodowego, maszyn budowlanych, górniczych, kolejowych, rolniczych oraz sprzętu morskiego. Linser Industrie Service GMBH - producent wysokiej jakości podwozi do maszyn gąsienicowych, dostarcza swoje produkty na pierwszy montaż między innymi do fabryk Liebherra, Volvo oraz Wirtgena.

Group 912

Nowoczesne hale remontowe

Firma HYDROSPRZĘT posiada hale produkcyjno-remontowe, wyposażone w nowoczesne maszyny i urządzania, pozwalające na wykonywanie wysokiej jakości usług serwisowych i remontowych.

Group 911

Wykwalifikowana kadra

Zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Regularne podnoszenie kwalifikacji kadry dają gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.

Group 924

Termin realizacji

Wszystkie zlecone naprawy i remonty wykonujemy w ściśle określonym czasie. Klient na bieżąco informowany jest o przebiegu jego naprawy. U nas nie musisz długo czekać!

25 lat - Ciągle pracujemy dla was!

Codziennie stajemy się lepsi. Jesteśmy globalni i pomagamy klientom w całej Polsce! Posiadamy bogaty specjalistyczny park maszynowy, który podoła każdemu projektowi.

Group 899

15000

Wykonane usługi i naprawy

Group 902

100

Wielomilionowe przychody

Group 901

25

Wiele lat doświadczenia

Group 903

170

Wyszkolona kadra pracownicza

Remonty i naprawa maszyn budowlanych oraz podzespołów maszyn

Firma HYDROSPRZĘT od wielu lat oferuje naprawę podzespołów do maszyn - koparek, ładowarek, spycharek, walców, wozideł oraz wielu innych.

Naprawa Maszyn Budowlanych

W halach znajdują się stanowiska do napraw elementów hydrauliki siłowej, napraw silników, obróbki mechanicznej, śrutowania i lakierowania.

Sprzedaż

sprzedaż nowych i używanych maszyn oraz części zamiennych

Regeneracja

regeneracja pomp, rozdzielaczy, zaworów i silników hydraulicznych

Naprawa

naprawa siłowników, przekładni jazdy, skrzyń biegów

Serwis

serwis mobilny maszyn budowlanych, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Maszyny od nas dla was

Naprawa maszyn budowlanych


naprawa-maszyn-budowlanych-liugong-hydrosprzet
pl_PLPolish