Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Łyżki do maszyn budowlanych

diagnostyka maszyn budowlanych

ŁYŻKI DO MASZYN BUDOWLANYCH

Firma Hydrosprzęt Kukla Sp. j. od ponad 25 lat specjalizuje się w sprzedaży, odbudowie i serwisowaniu maszyn budowlanych. Nie są to jedyne dziedziny w których się specjalizujemy. Jesteśmy w stanie wykonać łyżki dla najważniejszych producentów maszyn budowlanych takich jak LiuGong, CAT, JCB, Volvo, Liebherr, Komatsu, Hitachi i wiele innych. Mamy możliwość wykonania łyżek różnego typu. Są to wszelkiego rodzaju łyżki ładowarkowe, skarpowe jak i podsiębierne (koparkowe), przeznaczone do pracy zarówno ze zbożem, kruszywem, jak i w ciężkim terenie.

ŁYŻKI ŁADOWARKOWE

Oferujemy łyżki ładowarkowe standardowe oraz wzmocnione o pojemnościach do 8 m³. Łyżki mogą być wyposażone w zęby dowolnego systemu i producenta lub w lemiesze wymienne wykonane z materiałów trudnościeralnych.

ŁYŻKI SKARPOWE

Oferujemy łyżki skarpowe sztywne do wszystkich typów koparek kołowych oraz gąsienicowych, mikro i mini-koparek oraz koparko-ładowarek. Wzmacniane wersje łyżek z lemieszami i osłonami ze stali trudnościeralnych

ŁYŻKI PODSIĘBIERNE

Łyżki podsiębierne przeznaczone są do kopania we wszystkich rodzajach gruntu oraz mogą być wyposażone w zęby i wymienne lemiesze. Łyżki posiadają dużo wzmocnień dolnych i bocznych oraz wyposażone są w boczne lemiesze obcinające.

PRODUKCJA ŁYŻEK DO MASZYN BUDOWLANYCH

Wychodząc na przeciw klientom, firma Hydrosprzęt wprowadziła możliwość zamówienia każdej jednej, często nietypowej łyżki pod indywidualny projekt i zamówienie swojego klienta. Wszystkie łyżki produkowane są w oparciu o najwyższe standardy technologiczne i jakościowe, przy użyciu odpowiednio dobranych wysokiej jakości materiałów.

JAK TO ROBIMY?

HYDROSPRZĘT od początku swojej działalności stawia na jakość. Nasze doświadczenie, umiejętności oraz stosowane materiały sprawiają, że oferowany osprzęt jest jednym z najlepszych na rynku.

1.

Przyjęcie zlecenia wykonania łyżki

2.

Wykonanie projektu łyżki i przedstawienie go klientowi

3.

Wykonanie łyżki przy użyciu specjalistycznego sprzętu

4.

Przygotowanie dokumentacji oraz odbiór przez klienta

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

.


IMG_20210119_132410
IMG_20210119_132923
IMG_20210119_134721
łyżki do maszyn budowlanych
pl_PLPolish