Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Regeneracja siłowników hydraulicznych

Our Satisfied Clients
Our Satisfied Clients
regeneracja siłowników hydraulicznych
HYDROSPRZĘT

REGENERACJA SIŁOWNIKÓW HYDRAULICZNYCH

Nasza firma Hydrosprzęt zapewnia serwis hydrauliki siłowej oraz gruntowną regenerację podzespołów hydraulicznych do maszyn budowalnych, rolniczych i leśnych, a także maszyn używanych w zakładach produkcyjnych i przemyśle ciężkim.

 

Siłowniki hydrauliczne mogą mieć różną wielkość oraz różne medium (najczęściej jest to olej). Wszystkie jednak mają podobną konstrukcję, bazującą na zastosowaniu tych samych komponentów. Ze względu na sposób ich pracy wyróżniamy następujące rodzaje siłowników hydraulicznych: siłowniki jednostronnego lub dwustronnego działania, siłowniki z łożyskiem jednostronnym lub dwustronnym, siłowniki teleskopowe, tandemowe, siłowniki podwójne, obrotowe oraz wahadłowe.

 

Nasz serwis hydrauliki siłowej to nieoceniona pomoc w takich sprawach. Naszą siedzibą jest Łąkta Dolna. Serwis hydrauliki siłowej w naszej firmie zapewnia naprawę różnych siłowników: zaczynając od nieskomplikowanej wymianie uszczelniaczy czy usunięciu przecieków po całościową regenerację wraz z odbudową. W naszym profesjonalnym serwisie hydrauliki siłowej uzyskają Państwo pomoc, jakiej potrzebują, a wszystko to na najwyższym poziomie. Warto wiedzieć, że regenerujemy siłowniki wszystkich producentów. Dzięki temu nie trzeba kupować nowego siłownika i ponosić z tego tytułu większych kosztów.

otomoto

NAPRAWA

Siłownik hydrauliczny to bardzo ważne urządzenie, wykorzystywane jest do zamiany energii oleju pod ciśnieniem na ruch prostoliniowy. Siłownik działa tak, że w swojej pracy wykorzystuje zjawisko rozchodzenia się ciśnienia w różnych kierunkach. Dzięki temu można zaobserwować dążenie cieczy do zwiększania objętości zbiornika, który wypełnia, bo następuje parcie na ściany zbiornika pod działaniem siły zewnętrznej.

REGENERACJA

Dokonujemy napraw zarówno uszkodzeń mechanicznych, powstałych w wyniku awarii jak i eksploatacyjnych wynikających z naturalnego zużycia. Na życzenie klienta możemy zaprojektować i wykonać również nietypowy element: cylindra, tłoka, dławnicy… wykonanie nowych, w tym nadwymiarowych: uszczelnień, zgarniaczy, pierścieni prowadzących.

SERWIS

Wykonujemy naprawy siłowników hydraulicznych od prostych remontów polegających na wymianie uszczelnień, usunięciu wycieków, usunięciu rys i zadrapań tłoczyska czy cylindra poprzez wymianę pojedynczych elementów jak tłok, dławica, ucho siłownika aż do wykonania nowego siłownika na podstawie dostarczonego wzoru lub rysunku.

REGENERACJA SIŁOWNIKÓW HYDRAULICZNYCH

.


regeneracja siłowników hydraulicznych

REGENERACJA SIŁOWNIKÓW

Regeneracja siłowników obejmuje takie czynności jak:

– wymiana tłoczysk (stal chromowana-nierdzewna),

– wymiana uszczelnień,

– czyszczenie podzespołów, smarowanie siłownika

– wymiana profili aluminiowych,

– testowanie pod kątem nieszczelności w siłownikach,

– walcowanie tłoczysk ze stali nierdzewnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Szczycimy się szybką, niezawodną i pomocną obsługą

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ LUB NAPISZ ANDRZEJ.JUSZKIEWICZ@HYDROSPRZET.PL | +48 509 667 449

pl_PLPolish