Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Serwis Bomag

SERWIS BOMAG

SERWIS BOMAG

Firma Hydrosprzęt zajmuję się serwisem maszyn budowlanych wszystkich światowych producentów maszyn budowlanych na świecie. Jedną z dobrze znanych nam marek są wszystkie maszyny BOMAG FAYAT GROUP. Korzystając z najnowszych narzędzi i sprzętu diagnostycznego, możemy szybko dotrzeć do źródła każdego problemu mechanicznego maszyny. Hydrosprzęt posiada w pełni zaopatrzone samochody serwisowe, które podróżują po całej Polsce. Nasi serwisanci są gotowi w każdej chwili, do podjęcia działania. Odległość nie jest przeszkodą dla naszego zgranego zespołu – jesteśmy gotowi przyjść z pomocą już dziś.

serwis bomag

SERWIS

BOMAG


Jesteśmy dla was!

SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH BOMAG

W przypadku awarii ważnego podzespołu lub elementu maszyny budowlanej masz dwie możliwości – wysłać go do naprawy lub serwisować na miejscu.

W przypadku większości firm nie jest opłacalne finansowo wysyłanie dużych podzespołów do naprawy, szczególnie w przypadku dużych projektów. Nawet jeśli było to przystępne cenowo, niektóre urządzenia są zbyt duże, aby można je było szybko przemieszczać – wysyłka, naprawy i zwroty mogą znacznie opóźnić termin zakończenia projektu.

W każdym z tych przypadków HYDROSPRZĘT może zaoferować rozwiązania. Na miejscu wykonujemy rozległe naprawy. A jeśli naprawa na miejscu jest niemożliwa, oddajemy część z powrotem do naszego warsztatu, naprawiamy i szybko instalujemy, aby przywrócić pełną funkcjonalność maszyny BOMAG.W

HYDROSPRZĘT jest preferowanym dostawcą części, usług konserwacji i napraw maszyn budowlanych BOMAG. Możemy pochwalić się następującymi zaletami w obsłudze serwisowej:

  • 3 Centra obsługi serwisowej w całym kraju
  • W pełni wyposażona flota pojazdów serwisowych
  • Przyjazna i pomocna rada gdy do nas dzwonisz
  • Wyszkoleni, certyfikowani technicy serwisowi
  • Kompetentni doradcy serwisowi
  • Wysoka dostępność części
regeneracja rozdzielaczy

Kluczem do dobrze wykonanej usługi jest wykwalifikowana kadra pracownicza. Dzięki niej w połączeniu z niebanalnymi rozwiązaniami technologicznymi udzielamy gwarancji na wszystkie części opuszczające naszą firmę. W Hydrosprzęt możesz być pewny szybkości, wysokiej jakości oraz skutecznego procesu regeneracji. Zachęcam odwiedzenia nas w jednym z naszych oddziałów oraz do kontaktu z naszym działem handlowym.

pl_PLPolish