Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Kontakt

Zadzwoń do nas

It's nice to


Z przyjemnością Cię usłyszymy, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami za pomocą poniższych danych.

Email

biuro@hydrosprzet.pl

Nr. Tel

+48 14 613 61 03

Adres

Łąkta Dolna 247




    SPRZEDAŻ CZĘŚCI ORAZ PODWOZI DO MASZYN BUDOWLANYCH
     Anna Kożuch – CUMMINS

     anna.kozuch@hydrosprzet.pl

    +48 503 839 628

     Mateusz Matras – DRESSTA

     mateusz.matras@hydrosprzet.pl

    +48 508 144 022

     Daniel Kukla

     daniel.kukla@hydrosprzet.pl

    +48 602 447 753

     Dariusz Odroniec

     dariusz.odroniec@hydrosprzet.pl

    +48 503 839 623

     Wojciech Kowalski

     serwis@hydrosprzet.pl

    +48 510 151 985

     Adrian Przyborowski

     serwis@hydrosprzet.pl

    +48 503 839 540

    Biuro obsługi klienta
     Andrzej Juszkiewicz

     ajuszkiewicz@hydrosprzet.pl

    +48 509 667 449

     Radosław Tabak

     tabak@hydrosprzet.pl

    +48 503 839 519

    pl_PLPolish