Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

CUMMINS

CUMMINS

SILNIKI SPALINOWE


REMONTY I NAPRAWY

Jako autoryzowany serwis oraz dystrubutor Cummins LTD posiadamy w ciągłej dostepności części zamienne oraz wykonujemy naprawy silników spalinowych montowanych przez klientów OEM: Doosan, Ditch Witch, Dynapac, Hyundai, John Deere, Komatsu, LiuGong, Sennebogen, Terex, XCMG, Autosan, Scania, Solaris, Tatra, Volvo itd.

Maszyny budowlane

W maszynach LiuGong Dressta Machinery montowane są silniki wysokoprężne…

Części zamienne

W firmie HYDROSPRZĘT dokonacie zakupu tylko oryginalnych części zamiennych Cummins…

cummins

Najwyższa jakość


Cummins to największy na świecie niezależny producent silników spalinowych, oferujący szeroką gamę silników Diesla i silników gazowych o mocy od 37 do 3132 kW (49 do 4200 KM) i pojemności od 2,8 litra do 95 litrów. Dzięki globalnej produkcji i wsparciu Cummins obsługuje klientów na całym świecie, oferując rozwiązania energetyczne dla następujących sektorów rynku: Rolnictwo, Motoryzacja, Budownictwo i przemysł, Sektor obronny, Górnictwo, Sektor morski, Kolejnictwo

Wszystkie silniki są budowane z mocą i niezawodnością, które sprawiają, że ta firma jest liderem od wielu dziesięcioleci. Firma HYDROSPRZĘT jako autoryzowany dystrybutor tej marki oferuje całkowity serwis silników spalinowych wysokoprężnych oraz pełną obsługę w zakresie sprzedaży oryginalnych części. Posiadamy 20 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych, których załogi poradzą sobie z każdą usterką związaną z silnikami spalinowymi.

Pomożemy Ci

Pytaj


Nie martw się, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej marki, mamy bardzo duże doświadczenie w naprawach silników Cummins, zadzwoń do nas a umówimy się na dogodny dla Ciebie termin.

Nasi fachowcy to wysoko wykwalifikowani pracownicy, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt do diagnozowania silników Cummins, poradzą sobie z każdą usterką.

Firma HYDROSPRZĘT stara wykonywać się usługi w jak najszybszym czasie, gwarantujemy, że nie będziesz musiał długo czekać.

Oczywiście, wykonujemy niezbędny zakres usług serwisowych na terenie całego kraju, gdziekolwiek jesteś, dojedziemy do Ciebie.

Specjalista ds. Cummins

Jesteśmy dla was!


Group 926

NUMER TEL.

+48 504 166 987

pl_PLPolish