Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Regeneracja pomp hydraulicznych

Our Satisfied Clients
Our Satisfied Clients
HYDROSPRZĘT

REGENERACJA POMP HYDRAULICZNYCH

Nasza firma Hydrosprzęt zapewnia serwis hydrauliki siłowej oraz gruntowną regenerację podzespołów hydraulicznych do maszyn budowalnych, rolniczych i leśnych, a także maszyn używanych w zakładach produkcyjnych i przemyśle ciężkim.

Pompy hydrauliczne są stosowane w hydraulicznych układach napędowych i mogą być hydrostatyczne lub hydrodynamiczne. Pompa hydrauliczna to mechaniczne źródło mocy, które zamienia moc mechaniczną na energię hydrauliczną (energię hydrostatyczną, tj. Przepływ, ciśnienie). Generuje przepływ o mocy wystarczającej do pokonania ciśnienia wywołanego przez obciążenie na wylocie pompy. Kiedy pompa hydrauliczna pracuje, wytwarza podciśnienie na wlocie pompy, które wypycha ciecz ze zbiornika do przewodu wlotowego do pompy i poprzez działanie mechaniczne dostarcza tę ciecz do wylotu pompy i wtłacza ją do układu hydraulicznego.

otomoto

NAPRAWA

Mówiąc najprościej, procedura naprawy ogranicza się do wykonania starego, zepsutego elementu zbliżonego do jego pierwotnego kształtu i rozmiaru. Wszystkie uszkodzone stare komponenty teoretycznie można naprawić, ale nie należy tego robić, ponieważ niektóre stare uszkodzone komponenty nie nadają się do naprawy i mogą nie zapewniać pełnej i pożądanej funkcji, takiej jak oryginał. W tym miejscu procedura naprawy każdego komponentu jest tak kluczowa, aby całe urządzenie działało zgodnie z oryginalną specyfikacją.

REGENERACJA

Odbudowę pompy hydraulicznej lub silnika można również przeprowadzić przy użyciu wszystkich odpowiednich nowych komponentów lub części. Dlatego to, że jednostka została odbudowana, niekoniecznie oznacza, że jest to jednostka „naprawiona”. Ostatecznie odbudowana jednostka musi przejść przez proces testowania dynamicznego. Gwarantuje to, że przebudowana jednostka ma takie same specyfikacje techniczne - pod względem przepływu, ciśnienia i wycieków - jak nowa.

SERWIS

Jesteśmy rozpoznawalni w całej Polsce dzięki naszemu doświadczeniu w naprawie pomp hydraulicznych. W naszym zakładzie w Łąkcie Dolnej oraz w naszych oddziałch w Polsce dysponujemy najnowocześniejszą technologią i wieloletnim doświadczeniem niezbędnym do naprawy pomp hydraulicznych. Jako lider w dziedzinie napraw hydraulicznych, rozumiemy znaczenie technologii pomp dla Twojej działalności. Obsługujemy szeroką gamę pomp hydraulicznych wielu producentów i marek.

REGENERACJA POMP HYDRAULICZNYCH

.


regeneracja pomp hydraulicznych

REGENERACJA POMP

Regeneracja pomp obejmuje takie czynności jak:

1. Po dokładnych oględzinach i demontażu urządzenia można precyzyjnie określić zakres, koszt i termin wykonania naprawy.
2. Klient podejmuje decyzję o realizacji naprawy zgodnie z przedstawionymi warunkami.
3. Ostatnim etapem naprawy jest test na stanowisku kontrolnym – Jest to skomputeryzowane stanowisko testowe przeznaczone do weryfikacji co umożliwia sprawdzanie urządzeń w układzie otwartym i zamkniętym.

Jeśli nie ma możliwości odnowienia pompy hydraulicznej czy innych uszkodzonych części, proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości zamienniki, oryginalne pompy lub części używane. Na wszystkie naprawione elementy udzielamy półrocznej gwarancji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Szczycimy się szybką, niezawodną i pomocną obsługą

ZADZWOŃ

ZADZWOŃ LUB NAPISZ ANDRZEJ.JUSZKIEWICZ@HYDROSPRZET.PL | +48 509 667 449

pl_PLPolish