Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Naprawa i regeneracja skrzyń biegów w Hydrosprzęt!

naprawa i regeneracja skrzyń biegów

NAPRAWA I REGENERACJA SKRZYŃ BIEGÓW

HYDROSPRZĘT posiada własny dział na warsztacie, w pełni wyposażony w specjalistyczne oprzyrządowanie i park maszynowy do wykonywania profesjonalnych napraw skrzyń biegów. Decydując się na naprawę lub serwis skrzyni biegów, traktujemy tę odpowiedzialność bardzo poważnie. Naprawa, przegląd lub odbudowa skrzyni biegów pozwoli zaoszczędzić znaczne koszty zakupu i przestojów w porównaniu z zamawianiem nowej skrzyni biegów.

Każda skrzynia biegów niezależnie, czy jest to skrzynia manualna czy automatyczna poddawana jest profesjonalnej weryfikacji. Po jej przeprowadzeniu i odnalezieniu wszystkich przyczyn awarii sporządzona zostaje lista uszkodzonych części i podzespołów skrzyni. W przypadkach w których elementy nadają się do regeneracji poddawane są naprawie. Podzespoły i części które są uszkodzone w taki sposób, że nie nadają się ani do dalszej eksploatacji i naprawy – zostają wymienione na nowe lub jeśli to możliwe przystępujemy do ich odtworzenia i odbudowy.

NAPRAWA I REGENERACJA SKRZYŃ BIEGÓW

W celu zweryfikowania stanu technicznego skrzyni biegów, a co za tym idzie wycenę usunięcia awarii, należy wysłać skrzynie biegów do jednego z naszych oddziałów.

Zapraszamy do kontaktu:
☎️14 613 61 03
🖥www.hydrosprzet.pl
📧biuro@hydrosprzet.pl

Zobacz oferty naszych maszyn na otomoto!

NAPRAWA I REGENERACJA SKRZYŃ BIEGÓW

Related Posts

pl_PLPolish