Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Silniki Cummins – Wszystko co potrzebujesz!

silniki cummins

Silniki Cummins

Od ponad 100 lat firma Cummins zapewnia trwałe i niezawodne rozwiązania w dziedzinie napędu dla sprzętu budowlanego i przemysłowego na całym świecie. Produkty Cummins zyskały uznanie na całym świecie, zaś w Polsce firmą, która dostarcza klientom jej urządzenia w wersji zasilanej na olej napędowy, jest firma Hydrosprzęt.

Jako autoryzowany serwis oraz dystrubutor Cummins LTD oferujemy szeroki asortyment silników wysokoprężnych do maszyn budowlanych i przemysłowych o mocach od 37 kW (49 KM) do 895 kW (1200 KM) i pojemnościach skokowych od 2,8 do 30 litrów.

Polecamy silniki cummins spalinowe charakteryzujące się różną pojemnością, mocą czy momentem obrotowym. Można je także swobodnie konfigurować w zależności od indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie do Twojej maszyny. Wysoka wydajność silników spalinowych pozwala na bardzo intensywną pracę. Dużą zaletą silników Cummins jest ekonomiczność, która pozwala na oszczędność w zużyciu paliwa.

Zapraszamy do kontaktu:
☎️14 613 61 03
🖥www.hydrosprzet.pl
📧biuro@hydrosprzet.pl

Zobacz oferty naszych maszyn na otomoto!

silniki cummins

Related Posts

pl_PLPolish