Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Wysoko wydajność – ogromna moc – to właśnie minikoparka LiuGong 9035E!

9035e

MINIKOPARKA LIUGONG 9035E

👉Wszędzie tam, gdzie prace przebiegają na ograniczonym metrażu, jest wąsko lub występują inne utrudnienia, dobrze poradzą sobie minikoparki. To urządzenia o bardzo dobrych właściwościach – są zwrotne, łatwe w obsłudze i pomimo niewielkich rozmiarów, mają dużą moc. Te produkowane przez LIUGONG są niezastąpione przy robieniu wykopów, rowów melioracyjnych, studzienek czy przed położeniem instalacji elektrycznej lub kanalizacji. Mają wiele zastosowań w branży budowlanej oraz przy pracach drogowych, dlatego warto uzupełnić swoją flotę właśnie o minikoparkę.

👉Minikoparka LiuGong 9035E charakteryzuje się wysoką wydajnością kopania i jest wiodącym modelem w swojej klasie, dzięki swoim rozmiarom potrafi dotrzeć w niemal każde miejsce, a jednocześnie dysponuje ogromną mocą potrzebną do szybkiego wykonania powierzonego zadania

Cechy charakterystyczne:
✔Zerowy promień zataczania tyłu
✔Ergonomicznie zaprojektowana kabina i ergonomiczne rozmieszczenie elementy sterujące.
✔Dostępna otwarta konstrukcja ROPS
✔Hydraulika dla młota/nożyc i orurowanie

👉Jeżeli jesteś zainteresowany minikoparkami LiuGong to zapraszamy do kontaktu. Możesz kupować je za gotówkę lub wybrać wygodną opcję finansowania np. leasing czy raty. Wraz z zakupionym urządzeniem zyskujesz pewność, że jego obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna będą stały na wysokim poziomie, a dostępność serwisu i części zamiennych nigdy Cię nie rozczaruje.

MINIKOPARKA LIUGONG 9035E

Zapraszamy do kontaktu:
☎️14 613 61 03
🖥www.hydrosprzet.pl
📧biuro@hydrosprzet.pl

Zobacz oferty naszych maszyn na otomoto!

9035e

Related Posts

pl_PLPolish