Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Centralne układy smarowania – Serwis i Naprawa!

👉Centralne układy smarowania w koparce czy ładowarce to obecnie bardzo popularne rozwiązanie. Automatyczne układy smarowania są stosowane w ładowarkach kołowych oraz w wozidłach technologicznych. Pozwalają na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji wynikających ze zużywających się części oraz nieplanowanych postojów spowodowanych awariami oraz samym procesem ręcznego smarowania.

👉Centralne smarowanie jest odpowiedzialne za smarowanie m.in. sworzni ramion i wysięgników. Zapobiega zużyciu w wyniku tarcia, jak również, szczególnie w przypadku maszyn działających w wysokim zapyleniu i wilgotności, spełnia rolę medium czyszczącego.

👉Nie ma wątpliwości co do tego, że układy smarowania centralnego wymagają odpowiedniego serwisu. Czynności w tym zakresie są szczególnie istotne, bowiem smarowanie jest podstawą bezawaryjnej pracy maszyn. Brak właściwej gospodarki smarnej to krótka droga do awarii i przestojów. Hydrosprzęt Kukla Spółka Jawna zajmuję się naprawami oraz serwisem pogwarancyjnym układów centralnego smarowania firmy Groeneveld Polska. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy centralnych układów smarowania, zarówno u klienta, jak i na miejscu w naszym warsztacie.

👉Naprawiamy i serwisujemy centralne smarowanie w ładowarkach kołowych, koparkach, koparko-ładowarkach, wozidłach, praktycznie wszystkich marek: LIUGONG, DRESSTA, VOLVO, KOMATSU, CATERPILLAR, JCB, HITACHI, CASE, HYUNDAI, DOOSAN, LIEBHERR, MERLO, XCMG, KOBELCO, NEW HOLLAND, MECALAC, TEREX, ATLAS COPCO.

☎️14 613 61 03
🖥www.hydrosprzet.pl
📧biuro@hydrosprzet.pl

Related Posts

pl_PLPolish