A company you can rely on. HYDROSPRZĘT →

Serwis Cummins

SERWIS CUMMINS

SERWIS CUMMINS

Serwis Cummins – Jako autoryzowany dystrybutor CUMMINS LTD oferujemy pełen zakres usług serwisowych dotyczących silników tego światowego producenta. Ponad 20 lat doświadczenia w branży napraw silników, pokazało nam że odrobina uwagi we wszystkich obszarach konserwacji silnika zapewni prace na wiele tysięcy godzin. Pomogliśmy wielu klientom cieszyć się bezpiecznym i niezawodnym sprzętem znacznie przekraczającym wiele tysięcy godzin bez poważnych napraw silnika, W HYDROSPRZĘCIE współpracujemy z Tobą, aby zapewnić kompleksowe rozwiązania dla Twoich maszyn, które zapewnią Ci produktywność i rentowność przez cały czas.

serwis cummins

SERVICES

CUMMINS


Jesteśmy dla was!

SERWIS SILNIKÓW CUMMINS

serwis cummins

Korzystając z zaawansowanych narzędzi diagnostycznych i wiedzy naszych techników, identyfikujemy problemy, zanim staną się problemem, dzięki czemu możesz odpowiednio zaplanować naprawy. Oferujemy również pomoc w nagłych wypadkach na miejscu z naszym zespołem techników terenowych i flotą mobilnych samochodów serwisowych.

W HYDROSPRZĘCIE mamy kompletny, profesjonalny personel certyfikowanych mechaników Cummins, który zajmuje się wszystkimi potrzebnymi naprawami lub wymianami silników Cummins. Bez względu na markę lub model Twojej maszyny budowlanej, nasi eksperci od silników dysponują umiejętnościami i najnowocześniejszym sprzętem, aby prawidłowo zdiagnozować, serwisować i naprawiać silnik na czas i w ramach zaplanowanego budżetu.

Silnik maszyny budowlanej składa się z wielu skomplikowanych elementów, które stopniowo zużywają się lub ulegają awarii w wyniku niewłaściwego użytkowania, błędów serwisowych lub czynników zewnętrznych. Jeśli nie zareagujesz na czas, w końcu będziesz musiał poddać silnik regeneracji, a nie po prostu naprawie, zwłaszcza jeśli nie jest całkowicie zużyty.

Szczególnie ważne jest, aby szukać pomocy w przypadku problemów z silnikiem, gdy tylko zauważysz problem. Naprawy silnika mogą być zniechęcające, zwłaszcza, że ​​mogą być bardziej kosztowne niż inne naprawy. Pamiętaj, że im szybciej wykonasz prace konserwacyjne w celu naprawienia uszkodzeń silnika, tym mniej pieniędzy wydasz na naprawy w przyszłości. Wymiana całego silnika jest zawsze droższa niż naprawa małego problemu silnika już teraz.

serwis cummins

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem prawdziwych i autentycznych ludzi, którzy są dumni z naszej pracy. Mamy niezachwiane zaufanie do naszej wiedzy, doświadczenia i szerokiego zakresu umiejętności.

JAKOŚĆ

Nasza działalność koncentruje się na bezpieczeństwie, jakości i obsłudze klienta. Zapewniamy przejrzystość wszystkich naszych usług. Zapewniamy regularne aktualizacje postępu w zakresie sprzętu, które można w każdej chwili sprawdzić w naszych zakładach.

SERVICES

Specjalizujący się w serwisowaniu, naprawach i wsparciu technicznym wszystkich ciężkich maszyn, nasz wykwalifikowany zespół specjalistów może zapewnić mobilną pomoc lub wiedzę warsztatową.

en_USEnglish