A company you can rely on. HYDROSPRZĘT →

Części Rexroth

REXROTH - HYDROSPRZĘT

HYDROSPRZĘT jest ekspertem w dziedzinie sprzedaży, naprawy i konserwacji pomp hydraulicznych, silników, cylindrów, zaworów i komponentów do zastosowań mobilnych, morskich, przybrzeżnych, przemysłowych, górniczych i transportowych. Hydrosprzęt działa na terenie całego kraju i od ponad 26 lat codziennie zapewnia doskonałe usługi dzięki wysoko wykwalifikowanemu i wyspecjalizowanemu personelowi. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne komponenty rexroth i regenerujemy trudne do znalezienia części zamienne oraz montujemy komponenty hydrauliczne w naszych dedykowanych zakładach. Możemy regenerować elementy hydrauliczne poprzez obróbkę skrawaniem, odnawianie powierzchni, hartowanie itp.

części rexroth

CZĘŚCI


REXROTH


Jesteśmy dla was!

WSPÓŁPRACA REXROTH Z HYDROSPRZĘT!

części rexroth

HYDROSPRZĘT oferuje tylko oryginalne podzespoły REXROTH BOSCH GROUP. Dzięki długiemu doświadczeniu w sprzedaży części zamiennych do pomp hydraulicznych i silników, za każdym razem znajdziemy dla Ciebie odpowiednie części. Mamy dostęp do największych oryginalnych zapasów Bosch Rexroth w Europie, dzięki czemu zawsze możemy zagwarantować szybkie terminy dostaw po konkurencyjnych cenach. Oferujemy tylko oryginalne części. Nie narażaj integralności swojej maszyny i nie ryzykuj kosztownych przestojów, nie dążąc do tego, co najlepsze. Kupuj oryginalne części z Hydrosprzęt!

HYDROSPRZĘT specjalizuje się w dystrybucji pomp hydraulicznych, silników, zaworów i części zamiennych BOSCH REXROTH. Hydrosprzęt został niedawno mianowany oficjalnym certyfikowanym partnerem dystrybucyjnym BOSCH REXROTH. Zwiększona współpraca odzwierciedla zaufanie BOSCH REXROTH do kompetencji Hydrosprzęt i jest wyrazem uznania dla wieloletniego zaangażowania naszej firmy w produkty, usługi i wartości BOSCH REXROTH. Jako jeden z wiodących światowych i wiodących dostawców technologii napędów i sterowania, BOSCH REXROTH gwarantuje wydajne, mocne i bezpieczne ruchy maszyn i systemów każdej wielkości. Firma łączy swoje globalne know-how w zakresie aplikacji mobilnych, aplikacji maszynowych i inżynierii, automatyzacji fabryk i energii odnawialnej, aby opracowywać innowacyjne części oraz dostosowane do potrzeb rozwiązania systemowe i usługi.

części rexroth

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem prawdziwych i autentycznych ludzi, którzy są dumni z naszej pracy. Mamy niezachwiane zaufanie do naszej wiedzy, doświadczenia i szerokiego zakresu umiejętności.

JAKOŚĆ

Nasza działalność koncentruje się na bezpieczeństwie, jakości i obsłudze klienta. Zapewniamy przejrzystość wszystkich naszych usług. Zapewniamy regularne aktualizacje postępu w zakresie sprzętu, które można w każdej chwili sprawdzić w naszych zakładach.

SERVICES

Specjalizujący się w serwisowaniu, naprawach i wsparciu technicznym wszystkich ciężkich maszyn, nasz wykwalifikowany zespół specjalistów może zapewnić mobilną pomoc lub wiedzę warsztatową.

en_USEnglish