A company you can rely on. HYDROSPRZĘT →

Naprawa centralnego smarowania

NAPRAWA CENTRALNEGO SMAROWANIA

NAPRAWA CENTRALNEGO SMAROWANIA

The Hydrosprzęt zajmuję się serwisem maszyn budowlanych wszystkich światowych producentów maszyn budowlanych na świecie. Zajmujemy się również naprawą oraz serwisem układów centralnego smarowania. Centralne układy smarowania w koparce czy ładowarce to obecnie bardzo popularne rozwiązanie. Automatyczne układy smarowania są stosowane w ładowarkach kołowych oraz w wozidłach technologicznych. Pozwalają na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacji wynikających ze zużywających się części oraz nieplanowanych postojów spowodowanych awariami oraz samym procesem ręcznego smarowania.

naprawa centralnego smarowania

SERVICES

NAPRAWA


Jesteśmy dla was!

NAPRAWA CENTRALNEGO SMAROWANIA!

Utrzymywanie właściwie smarowanych maszyn jest ważną częścią każdego programu smarowania. Bez podawania smaru w prawidłowych odstępach czasu w odpowiedniej ilości maszyna może doświadczyć kosztownych awarii. Scentralizowane systemy smarowania są powszechnym narzędziem stosowanym w przemyśle do dystrybucji precyzyjnej ilości smaru do określonych miejsc w określonym czasie dzięki zastosowaniu programowalnych zegarów, pomp smaru i wtryskiwaczy smaru. Głównym celem scentralizowanego systemu jest wyeliminowanie żmudnego zadania ręcznego smarowania elementów wielu maszyn. Osiągając to, scentralizowane systemy smarowania oferują dwie główne korzyści: zwiększoną niezawodność maszyny i jednoosobowe sterowanie ze scentralizowanej lokalizacji.

naprawa centralnego smarowania
regeneracja rozdzielaczy

Nie ma wątpliwości co do tego, że układy smarowania centralnego wymagają odpowiedniego serwisu. Czynności w tym zakresie są szczególnie istotne, bowiem smarowanie jest podstawą bezawaryjnej pracy maszyn. Brak właściwej gospodarki smarnej to krótka droga do awarii i przestojów. Hydrosprzęt Kukla Spółka Jawna zajmuję się naprawami oraz serwisem pogwarancyjnym układów centralnego smarowania firmy Groeneveld Polska. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy centralnych układów smarowania, zarówno u klienta, jak i na miejscu w naszym warsztacie.

Centralne smarowanie jest odpowiedzialne za smarowanie m.in. sworzni ramion i wysięgników. Zapobiega zużyciu w wyniku tarcia, jak również, szczególnie w przypadku maszyn działających w wysokim zapyleniu i wilgotności, spełnia rolę medium czyszczącego.

Naprawiamy i serwisujemy centralne smarowanie w ładowarkach kołowych, koparkach, koparko-ładowarkach, wozidłach, praktycznie wszystkich marek: LIUGONG, DRESSTA, VOLVO, KOMATSU, CATERPILLAR, JCB, HITACHI, CASE, HYUNDAI, DOOSAN, LIEBHERR, MERLO, XCMG, KOBELCO, NEW HOLLAND, MECALAC, TEREX, ATLAS COPCO.

serwis cummins
en_USEnglish