A company you can rely on. HYDROSPRZĘT →

Produkcja łyżek do maszyn budowlanych – Hydrosprzęt.

diagnostyka maszyn budowlanych

Firma Hydrosprzęt to nie tylko duże maszyny budowlane!

✔Jesteśmy w stanie wykonać łyżki dla najważniejszych producentów maszyn budowlanych takich jak LiuGong, CAT, JCB, Volvo, Liebherr, Komatsu, Hitachi i wiele innych. Mamy możliwość wykonania łyżek różnego typu. Są to wszelkiego rodzaju łyżki ładowarkowe, skarpowe jak i podsiębierne (koparkowe), przeznaczone do pracy zarówno ze zbożem, kruszywem, jak i w ciężkim terenie.

Produkcja łyżek do maszyn budowlanych!

✔Wychodząc na przeciw klientom, firma Hydrosprzęt wprowadziła możliwość zamówienia każdej jednej, często nietypowej łyżki pod indywidualny projekt i zamówienie swojego klienta. Wszystkie łyżki produkowane są w oparciu o najwyższe standardy technologiczne i jakościowe, przy użyciu odpowiednio dobranych wysokiej jakości materiałów.

Przykładem jest nasza ostatnia realizacji polegająca na wykonaniu dwóch łyżek do ładowarki kołowej LiuGong 856H na specjalne zamówienie klienta:

👉 Łyżka wysokiego wysypu o pojemności 4m3. Waga wykonanej łyżki 2800kg

👉 Łyżka z kratą dociskową sterowaną hydraulicznie o pojemności 4m3.

Nasza firma sprosta każdemu zadaniu!

Produkcja łyżek do maszyn budowlanych!

Łyżki montowane do ładowarek to najważniejszy element maszyny. Zastosowanie akcesoriów najwyższej jakości pozwoli na długoterminowe korzystanie ze sprzętu. Ważne jest również, aby dobrać odpowiednią łyżkę do konkretnej ładowarki.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem łyżki w naszej firmie to zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów!

☎️14 613 61 03

🖥www.hydrosprzet.pl

📧biuro@hydrosprzet.pl

Zobacz oferty naszych maszyn na otomoto!

Related Posts

en_USEnglish