Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Serwis CAT

SERWIS CAT

SERWIS CAT

Nasza firma HYDROSPRZĘT KUKLA SPÓŁKA JAWNA oferuje serwis, konserwację i naprawy wszystkich urządzeń Cat. Dzięki dogodnym lokalizacjom w na terenie całej Polski możesz na nas liczyć w zakresie certyfikowanej przebudowy maszyn i podzespołów, napraw hydraulicznych, serwisu podwozia, spawania, produkcji i nie tylko, a nasz obszerny magazyn części zapewnia, że większość napraw można zrealizować bardzo szybko. W HYDROSPRZĘCIE współpracujemy z Tobą, aby zapewnić kompleksowe rozwiązania dla Twoich maszyn, które zapewnią Ci produktywność i rentowność przez cały czas.

serwis cat

SERWIS

CAT


Jesteśmy dla was!

SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH CAT

serwis cat

Korzystając z zaawansowanych narzędzi diagnostycznych i wiedzy naszych techników, identyfikujemy problemy, zanim staną się problemem, dzięki czemu możesz odpowiednio zaplanować naprawy. Oferujemy również pomoc w nagłych wypadkach na miejscu z naszym zespołem techników terenowych i flotą mobilnych samochodów serwisowych.

Rutynowy serwis i konserwacja to najłatwiejszy, najbardziej efektywny i najbardziej opłacalny sposób na utrzymanie maksymalnej wydajności maszyny przy jednoczesnym uniknięciu nieprzewidzianych przestojów i obniżeniu kosztów operacyjnych. Jeśli Twoja maszyna pracuje tylko w 80%, oznacza to 20% spadek wydajności w ciągu tygodnia – odpowiednik czterodniowej pracy trwającej pięć dni.

Rutynowy serwis i konserwacja zapobiegawcza są niezbędne, aby uniknąć awarii sprzętu w krytycznych momentach. I chociaż proaktywne kontrole i naprawy są niezbędne w każdym wieku, stają się jeszcze ważniejsze w miarę starzenia się maszyn. Zespół ekspertów serwisowych HYDROSPRZĘTU może pomóc w opracowaniu planu konserwacji i serwisu dla Twojej maszyny, dopasowanego do Twojego budżetu i zapewniającego optymalną pracę maszyny.

Technicy serwisu terenowego są wysyłani z trzech lokalizacji na terenie całej Polski w pełni wyposażonych warsztatach na kołach. Ich samochody serwisowe są wyposażone w dźwigi, sprężarki powietrza, sprzęt do cięcia i spawania oraz najnowszą technologię w sprzęcie elektronicznym, umożliwiającą szybkie i dokładne rozwiązywanie problemów i naprawy. Serwis mobilny firmy HYDROSPRZĘT zapewnia fachową naprawę i konserwację w miejscu pracy, aby pomóc Ci ograniczyć przestoje do minimum i maksymalnie zwiększyć produkcję.

Serwis cat

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem prawdziwych i autentycznych ludzi, którzy są dumni z naszej pracy. Mamy niezachwiane zaufanie do naszej wiedzy, doświadczenia i szerokiego zakresu umiejętności.

JAKOŚĆ

Nasza działalność koncentruje się na bezpieczeństwie, jakości i obsłudze klienta. Zapewniamy przejrzystość wszystkich naszych usług. Zapewniamy regularne aktualizacje postępu w zakresie sprzętu, które można w każdej chwili sprawdzić w naszych zakładach.

SERWIS

Specjalizujący się w serwisowaniu, naprawach i wsparciu technicznym wszystkich ciężkich maszyn, nasz wykwalifikowany zespół specjalistów może zapewnić mobilną pomoc lub wiedzę warsztatową.

pl_PLPolish