Firma na której możesz polegać. HYDROSPRZĘT →

Serwis KOMATSU – Poradzimy sobie z każdą maszyną!

serwis komatsu

SERWIS KOMATSU

Nie musisz polegać tylko i wyłącznie na producencie w zakresie serwisowania i naprawy sprzętu. Jeśli szukasz usług naprawy maszyn budowlanych, w swojej okolicy, posiadamy zespół serwisantów i mechaników, dobrze wyszkolonych oraz gotowych do przeprowadzenia najbardziej skomplikowanych napraw. Dzięki naszemu serwisowi wrócisz jak najszybciej do trybu produktywności, bez utraty znacznych zasobów pieniężnych.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Zbudowaliśmy Hydrosprzęt na fundamencie, że klient powinien zadzwonić do nas tylko raz, opowiedzieć nam o problemie, a potem my zajmiemy się wszystkim. Jesteśmy w stanie odebrać maszynę budowlaną od klienta, dokonać naprawy a następnie zwrócić maszynę w jak najkrótszym czasie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy specjalizują się w naprawach sprzętu budowlanego, oferujemy praktyczne i szybkie rozwiązania.

Właścicielem Komatsu Poland Sp. z o.o. są firmy Tecnosumit i Komatsu Europe BV. Tecnosumit, należący do Sumitomo Corporation Japan jest jednym z największych dystrybutorów maszyn Komatsu w Europie, posiadającym przedstwicielstwa m.in. w Hiszpanii, Finlandii oraz krajach bałtyckich. Komatsu Europe BV to europejski przedstawiciel Japońskiego producenta maszyn – Komatsu Limited.

Komatsu jest drugim pod względem wielkości producentem maszyn budowlanych i kopalnianych na świecie. Inżynierowie Komatsu wraz z klientami nieustająco pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami optymalizującymi pracę operatorów, koszty opearcyjne oraz minimalizującymi negatywny wpłyn na środowisko.

SERWIS KOMATSU

Zapraszamy do kontaktu:
☎️14 613 61 03
🖥www.hydrosprzet.pl
📧biuro@hydrosprzet.pl

Zobacz oferty naszych maszyn na otomoto!

serwis komatsu

Related Posts

pl_PLPolish